pwh 19
  • amx_45

Systém nanášania rady CLD s membránovým čerpadlom je vhodný pre distribúciu disperzií s nízkou viskozitou (do 1500 mPas). Pre vyššie viskozity disperzných lepidiel (až do 10 000mPas) sa odporúča systém rady CLP s piestovým čerpadlom.

Pri oboch alternatívach sú všetky časti, ktoré prichádzajú do styku s lepidlom, vyrobené z nerezovej ocele, alebo sú ošetrené tak, aby sa zabránilo oxidácii.

Riadiaca jednotka COLD LINE Tratto sa používa pri dávkovaní lepidla pri vysokých rýchlostiach. Využíva snímač aktuálnej pracovnej rýchlosti ako aj časovač pre konštantnú rýchlosť stroja. Zároveň disponuje možnosťou uložiť do pamäti až 99 rôznych programov, pričom programovací postup je veľmi jednoduchý a využíva jednoduché grafické rozhranie s otočným prepínačom.

Automatické nanášacie hlavy série COLD LINE  sú schopné širokej a presnej škály aplikácie (bodky, línie, sprej, spyro). Medzi hlavné črty tejto série patrí: rýchlosť až 6000 cyklov za minútu, modul AMX 45 s vymeniteľnou dvojitou tesniacou kazetou, samočistiaca tryska „Zero Cavity“, integrovaný filter lepidla.

Široký a kompletný sortiment modelov umožňuje aj tomu najnáročnejšiemu zákazníkovi nájsť najlepšie riešenie.

 

Kontaktujte nášho obchodno-technického zástupcu.