pwh 19

EASY P/W SERIES 5-10-15-20 KG

Nové aplikátory tavných lepidiel Easy Series patria medzi top na medzinárodnom trhu pre jednoduchosť ich použitia, flexibilitu výroby, náklady na údržbu, rýchlosť inštalácie a výnimočnú spoľahlivosť.

Nový mikroprocesor ovláda všetky procesy potrebné pre správny chod zariadenia: termoreguláciu v jednotlivých častiach aplikačného systému, programovú kontrolu až 8 nánosových stôp pre každý z nezávislých kanálov.

Medzi ďalšie funkcie patria: hodiny, týždenný program, funkcia Economy, alarm maximálnej teploty, sekvenčné vykurovanie všetkých kanálov a zámok nastavenej teploty. LCD displej graficky znázorňuje všetky časti stroja (nádrž, hadice a trysku/pištoľ s príslušnými parametrami). Umožňuje okamžité a veľmi jednoduché programovanie systému personálom, čo eliminuje problémy s generovaním kódov a cudzími jazykmi.

Tavné zariadenia Easy Series sa vyrábajú v dvoch verziách. Funkcia Tratto, oproti základnej Termo, ponúka aj možnosť programovania stopy.

Aplikátory Easy W Series ponúkajú dve alternatívy zubového čerpadla (3cc/rev, 7cc/rev), pričom vyšší výkon sa odporúča hlavne pre 4 - kanálové zariadenia.

Aplikátory Easy P Series využívajú dvojtaktnú pneumatickú piestovú pumpu v pomere 14:1, ktorá je k dispozícii až s 8 kanálmi.

MILLENIUM SERIES M30/M50

Aplikátory MILLENIUM SERIES M30/M50 sú nakonfigurované pre veľké výrobné množstvá. Použitie jedného alebo viacerých zubových čerpadiel zaručuje absolútnu presnosť za všetkých prevádzkových podmienok.

EASY PUR SERIES 5-8 KG

Aplikátory EASY PUR SERIES  sa  vyznačujú hermeticky uzavretým tankom, čím chránia reaktívne PUR lepidlo pred stykom so vzdušnou vlhkosťou. Zároveň využíva automatický systém sušenia, ktorým odstráni vzduch z nádrže a nahradí ho inertným plynom. Napomáha tak k odstráneniu vlhkého vzduchu, aby sa zabránilo oxidácii a nezvratnej samovoľnej reakcii používaného PUR lepidla.

EASY PUR UMB SERIES 2 KG

Aplikátory EASY PUR UMB SERIES  sa používa na tavenie PUR lepidla priamo z inlinera (hermeticky uzavretého obalu). Považuje sa za bezúdržbový model – absencia znečistenia častí stroja zreagovaným lepidlom.

BULKMELTER BM SERIES 20/200 KG

Aplikátory BULKMELTER BM SERIES sú určené pre sofistikované veľkovýroby. Lepidlá na báze EVA, PSA, polyetylén, polyamid a PUR sa dávkujú priamo z bubnov pomocou taviacich platní.

Termo vyhrievané hadice

PREO flexibilné termo vyhrievané hadice zachovávajú vlastnosti roztaveného lepidla v nezmenenej podobe a to vďaka vnútornej konštantnej teplote. Sú k dispozícii v rôznych modeloch (štandardná verzia, s vonkajším ochranným plášťom, so zmenšeným vonkajším priemerom, s vnútornou vymeniteľnou hadičkou, s integrovanou vzduchovou hadičkou a pod.).

Sú vhodné pre všetky modely dávkovacích systémov. Špeciálne  polytetrafluóretylénové (PTFE) vnútro hadíc odoláva príliš agresívnym lepidlám a teplotám nad 230° C (450° F).

Automatické nanášacie hlavy NEW LIFE a SPYRO-SPRAY

Nanášacie hlavy série New Life sú vyrábané v štandardnej alebo vysokoteplotnej konfigurácii, s použitím jedného alebo viacerých modulov, s rôznym typom a priemerom trysiek a elektromagnetických ventilov, vďaka čomu vedia uspokojiť širokú škálu požiadaviek.

Nanášacie hlavy série SPYRO-SPRAY sa používajú hlavne pre lepenie plôch, kde je vyžadovaná nízka gramáž lepidla.

Medzi hlavné črty oboch týchto sérií patrí: modul AMX 45 s vymeniteľnou dvojitou tesniacou kazetou, samočistiaca tryska „Zero Cavity“, integrovaný filter lepidla, ktorý je vymeniteľný bez potreby demontáže hadice.

Séria SPYRO-SPRAY má takisto možnosť druhého elektromagnetického ventilu pre samostatné ovládanie vzduchu. Integrovaný blok ohrevu vzduchu zabraňuje nepriaznivému poklesu teploty lepidla pri sprejovom nánose v dôsledku inej teploty vzduchu.

Medzi ďalšie typy patria:

    • automatické nanášacie hlavy série REVOLUTION (možnosť natáčania modulov),
    • automatické nanášacie hlavy série HIGH FLOW (s vysokým prietokom),
    • automatická elektromagnetická trysková hlava Strain 121 (vhodná hlavne pre mikrobody),
    • vysokorýchlostné slotové hlavy.

Ručné pištole WEST&BEST

Ručné pištole West&Best sú ideálnym riešením pre ručné dávkovanie tavných lepidiel, voskov, tmelov a mnohých ďalších termoplastických materiálov.

Ergonomický tvar, ľahkosť a funkčnosť ich predurčujú pre širokú škálu použitia. 360° otočný konektor umožňuje pracovať slobodne, bez rizika poškodenia hadice skrútením.

K dispozícii s líniovým aj sprejovým nánosom.

 

Kontaktujte nášho obchodno-technického zástupcu.